wczytywanie

  • Autoryzowany dealer
  • Autoryzowany dealer FIAT
  • Autoryzowany dealer Fiat Professional.png
  • Autoryzowany dealer JEPP

Nowy Jeep Compass PHEV 4x4

Nowa era mobilności według Jeepa®

Jeep® zmienia punkt widzenia wprowadzając do świata elektryfikacji nową technologię 4xe. Niezrównany napęd na cztery koła od Jeepa® został połączony z napędem elektrycznym. Nowa koncepcja mobilności, która sprzyja nowemu ekosystemowi usług i rozwiązań w tym zakresie, podtrzymując ciągłość ewolucji w świecie Jeepa®.

Jeep® na nowo wynalazł napęd na cztery koła, łącząc tradycyjny układ 4x4 z silnikiem elektrycznym. Efektem tego są lepsze osiągi, pełen komfort na trasie i jednocześnie niższy poziom zużycia paliwa i emisji.

Otwórz się na nowe doświadczenie jazdy z automatycznym zarządzaniem silnikiem elektrycznym i benzynowym, które sprzężone są z nową, 6-biegową skrzynią automatyczną. U podstaw osiągów leży moc i łatwość obsługi, dzięki komfortowi płynnej, cichej i szybkiej zmiany biegów. Ciągły rozdział momentu obrotowego gwarantuje lepszą reakcję oraz większe przyspieszenie, czego efektem jest bardziej płynna jazda zarówno w mieście jak i na trasie.

Nowy Jeep  Compass dostępny jest z 4-cylindrowym, benzynowym  silnikiem spalinowym 1.3 Turbo,  w dwóch wariantach: 130KM i 180 KM. Obydwie jednostki są mocne same w sobie oraz  idealne w połączeniu z napędem elektrycznym jakim jest silnik elektryczny FCA eMotor o mocy 60 KM.  Nowy Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid daje możliwość wyboru spośród trzech różnych trybów jazdy: Hybrid, który wykorzystuje obydwa silniki, Electric, który wykorzystuje tylko silnik elektryczny bez emisji CO2, oraz E-Save, który pomaga w utrzymaniu poziomu naładowania akumulatora poprzez autonomiczny system ładowania. Poszukujący doświadczenia jeszcze bardziej sportowej jazdy mogą liczyć na tryb Sport dostępny w systemie Selec-Terrain®.

Silniki nowej generacji zapewniają niespotykane wcześniej niskie zużycie paliwa. Pojazd zasilany jest akumulatorem o pojemności 11,4 kWh, oferującym zasięg do 49 km przy napędzie wyłącznie elektrycznym. Sprawia to, że większość codziennych podróży może odbywać się bez jakiejkolwiek emisji CO2 oraz w znacznym stopniu ogranicza zużycie paliwa.

Nowy Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid zmienia na lepsze każdy ruch, dzięki najnowszym rozwiązaniom w zakresie systemów łączności i multimediów.

Monitoruj parametry swojego pojazdu, zaplanuj ładowanie i wybierz jego moc, a także znajdź najbliższą stację ładowania, a wszystko to za pomocą jednego wyświetlacza. System multimedialny, w który wyposażony jest nowy Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid zawiera wszystkie najnowsze funkcje, aby wydobyć jak najwięcej z mobilności hybrydowej.

Nowa technologia na pokładzie 4xe Plug-In Hybrid posiada standardową 8-letnią gwarancję na akumulator, najlepszą w swojej kategorii. Istnieje też opcja przedłużenia gwarancji o kolejne 3 lata.

Nie czekaj, przetestuj nową technologię Jeepa® 4xe Plug-In Hybrid.

Zarezerwuj wizytę -Nowy Jeep Compass PHEV  4x4

Zarezerwuj wizytę

Umów się na jazdę testową -Nowy Jeep Compass PHEV  4x4

Umów się na jazdę testową

Zapytaj o ofertę -Nowy Jeep Compass PHEV  4x4

Zapytaj o ofertę

Pozostałe pytania -Nowy Jeep Compass PHEV  4x4

Pozostałe pytania

Zapraszamy do kontaktu Nasi pracownicy szczegółowo odpowiedzą na każde państwa pytanie

18 443-23-66
biuro@motosowa.pl
Wielopole 140, 33-311 Wielogłowy

Pomoc drogowa: 24 godziny na dobę, każdego dnia tygodnia
Diagnostyka: Pn - Pt 7:00 - 18:00, Sob. 7:00-14:00
Sklep: Pn - Pt 6:30 - 17:00, Sob. 6:30 - 13:00

Serwis: Pn - Pt 7:30 - 17:00, Sob. 7:30 - 13:00
Salon: Pn - Pt 8:00 - 17:00, Sob. 8:00 - 14:00

do_gory