wczytywanie

 • Autoryzowany dealer
 • Autoryzowany dealer FIAT
 • Autoryzowany dealer Fiat Professional.png
 • Autoryzowany dealer JEPP

Nowy Jeep COMPASS e-Hybrid

Nowy Jeep® Compass e-Hybrid  powraca w zupełnie  nowej odsłonie z ulepszoną technologią, silnikami, systemami bezpieczeństwa i designem, z nowym nadwoziem oraz jeszcze bardziej przestronnym i nowoczesnym, całkowicie przeprojektowanym wnętrzem.

Napęd i osiągi

Technologia e-Hybrid Jeepa® jest oparta o wspólną pracę dwóch silników - nowego silnika benzynowego 1.5l T4 Turbo dostarczającego na przednią oś moc 130 KM oraz silnika elektrycznego 48 V zintegrowanego z nową 7-biegową skrzynią biegów DCT, co przekłada się na dodatkową moc 15 kW (20 KM)* w różnych fazach jazdy. System e-Hybrid może zapewnić jazdę czysto elektryczną: pozwala na przejechanie kilku kilometrów w trybie elektrycznym z wyłączonym silnikiem spalinowym, napędzając pojazd podczas manewrów z niską prędkością.

Działanie jednostki napędowej e-Hybrid Jeepa® zostało usprawnione dzięki zastosowaniu nowej dwusprzęgłowej 7-biegowej skrzyni biegów. Siódmy bieg zapewnia krótsze przełożenia biegów i większy komfort oraz umożliwia wydajniejszą jazdę zarówno w mieście, jak i na autostradzie.

Bezpieczeństwo

Kompaktowy SUV z najnowszymi systemami bezpieczeństwa, włącznie z najnowocześniejszymi technologiami wspomagającymi kierowcę (ADAS). W nowym Jeepie znajdziesz wiele innowacyjnych rozwiązań takich jak:

 • Inteligentny Asystent Prędkości - Automatycznie dostosowuje prędkość samochodu do dozwolonej na danej drodze
 • Asystent ruchu na autostradzie - Technologia ta, dostępna tylko w samochodach Jeep®, utrzymuje Twoją prędkość i bezpieczny dystans na autostradzie lub drodze ekspresowej. Pomaga również utrzymać pojazd na pasie ruchu.
 • System wykrywania zmęczenia kierowcy - wykrywa zmęczenie kierowcy oraz osłabienie jego koncentracji i podpowiada kiedy warto zrobić przerwę.
 • Autonomiczne hamowanie z rozpoznawaniem pieszych - Nowy Jeep® Compass może zapobiec kolizjom z pojazdami, przeszkodami i pieszymi dzięki systemom wspomagania kierowcy, takim jak autonomiczne hamowanie awaryjne. Ta technologia wykrywa i ostrzega o obecności pojazdów lub osób przed samochodem za pomocą przedniej kamery i radaru, automatycznie hamując i ograniczając ryzyko wypadku.
 • Kamera 360° Nowy system wspomagający parkowanie z kamerą 360°sprawia, że manewrowanie podczas parkowania jest bezpieczniejsze dzięki wirtualnemu widokowi z góry.
 • Tempomat adaptacyjny (ACC) - to elektroniczny system, który dostosowuje prędkość i zachowuje bezpieczny dystans od poprzedzającego pojazdu.
 • Asystent pasa ruchu - to system bezpieczeństwa, która pomaga utrzymać pojazd na właściwym pasie. Ostrzega kierowcę i koryguje położenie samochodu poprzez wpływanie na układ kierowniczy.
 • System rozpoznawania znaków drogowych - system rozpoznaje znaki drogowe i pokazuje ograniczenia prędkości na cyfrowym wyświetlaczu zegarów

Całkowicie nowy design

Kultowe kształty, nowe linie. Nowy Jeep® Compass posiada przeprojektowane nadwozie,
które jeszcze bardziej podkreśla jego miejski charakter. Rewolucja zaczyna się od kultowego przedniego 7-szczelinowego grilla, który został odświeżony, aby oddawał niepowtarzalny styl tego kompaktowego SUV-a. Ponadto, ostrzejsze, bardziej nowoczesne linie podkreślają design przedniego zderzaka i kształt reflektorów, nadając nowemu Compassowi bardziej agresywny wygląd. Nowa stylistyka przednich i tylnich świateł podkreśla starannie zaprojektowane linie nowego Jeepa® Compassa i na nowo definiuje jego sylwetkę. Nowe reflektory przyciągają wzrok, dzięki czemu Twój pojazd będzie zawsze wyróżniał się na drodze. Nowe obręcze kół z przeprojektowanym wzorem geometrycznym nadają samochodowi niepowtarzalnego uroku. Szeroki wybór felg, w rozmiarach od 16 do 19 cali w różnych odcieniach, takich jak Satin Grey czy Gloss Black, zaspokoi nawet najbardziej wyszukane gusta.

Multimedia

Nowy Compass wprowadza ulepszenia niespotykane dotąd w gamie Jeep®. Innowacyjny system multimedialny Uconnect™ z ekranem o przekątnej 10,1 cala, nowy cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 10,25 cala i ekskluzywnego asystenta głosowego Hey Jeep®. Jeep® Compass napędza rewolucję Uconnect™. W porównaniu z poprzednią generacją, nowy system multimedialny posiada lepszy procesor, oprogramowanie, ekran i łączność. Rewolucyjny system operacyjny nowego Jeepa®Compassa otwiera możliwości dla nowej zawartości i ekskluzywnych funkcji. Reakcja na dotyk oraz dostęp do wszystkich ustawień jest szybszy i bardziej intuicyjny. Dzięki obsłudze gestów, możesz z łatwością przemieszczać się między ekranami, a także dodawać aplikacje do ulubionych metodą „przeciągnij i upuść”, Asystent głosowy Hey Jeep® debiutuje w nowym Compassie. Po raz pierwszy w historii Jeepa® możesz komunikować się bezpośrednio ze swoim samochodem. Po prostu powiedz „Hey Jeep®”, aby wyregulować klimatyzację, zmienić muzykę lub ustawić cel podróży. Ponadto, dzięki nowemu systemowi rozpoznawania głosu możesz wydawać polecenia nawigacji TomTom™.

Nowy Jeep® Compass® gwarantuje, że wszędzie dojedziesz, zachowując swój styl, w doskonałym komforcie i na własnych warunkach.

Zarezerwuj wizytę -Nowy Jeep COMPASS e-Hybrid

Zarezerwuj wizytę

Umów się na jazdę testową -Nowy Jeep COMPASS e-Hybrid

Umów się na jazdę testową

Zapytaj o ofertę -Nowy Jeep COMPASS e-Hybrid

Zapytaj o ofertę

Pozostałe pytania -Nowy Jeep COMPASS e-Hybrid

Pozostałe pytania

Zapraszamy do kontaktu Nasi pracownicy szczegółowo odpowiedzą na każde państwa pytanie

18 443-23-66
biuro@motosowa.pl
Wielopole 140, 33-311 Wielogłowy

Pomoc drogowa: 24 godziny na dobę, każdego dnia tygodnia
Diagnostyka: Pn - Pt 7:00 - 18:00, Sob. 7:00-14:00
Sklep: Pn - Pt 6:30 - 17:00, Sob. 6:30 - 13:00

Serwis: Pn - Pt 7:30 - 17:00, Sob. 7:30 - 13:00
Salon: Pn - Pt 8:00 - 17:00, Sob. 8:00 - 14:00

do_gory