wczytywanie

 • Autoryzowany dealer
 • Autoryzowany dealer FIAT
 • Autoryzowany dealer Fiat Professional.png
 • Autoryzowany dealer JEPP

Nowy Jeep RENEGADE e-Hybrid

Jeep® Renegade e-Hybrid  ma wszystko czego potrzebujesz, aby rozpocząć przygodę. Najwięcej przestronności i za razem  funkcjonalności w swojej klasie.  Duża przestrzeń  ładunkowa bagażnika, liczne schowki, więcej przestrzeni na wysokości głowy oraz maksymalna szerokość w porównaniu do samochodów  swojej kategorii.

Dzięki unikalnym detalom nadwozia Jeep® Renegade łączy w sobie tradycyjny styl legendarnej marki z najnowszymi trendami. Przeprojektowany charakterystyczny grill z 7-szczelinowymi wlotami, nowy pas przedni nadwozia, odświeżona paleta kolorów, relingi dachowe oraz - robiące wrażenie po zmroku - oświetlenie Full LED to tylko niektóre elementy nowego stylu Jeepa®

Wnętrze Nowego Jeepa Renegade oferuje funkcjonalne rozwiązania przestrzeni bagażowej, dużą ilość przemyślanych schowków, nowocześnie zaprojektowaną konsolę centralną, wysokiej jakości unikatowe wykończenie oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne. Przestronność i największa w klasie szerokośćwnętrza pozwoli Ci w komfortowych warunkach wybrać się wszędzie, gdzie tylko zapragniesz zabierając wszystko, czego potrzebujesz. Pasażerowie tylnej kanapy mają do dyspozycji dodatkowe gniazdo USB, które jeszcze bardziej podwyższa funkcjonalność i komfort podróżowania Tradycyjny surowy wygląd wnętrza połączony z nowoczesnymi elementami wykończenia i dodatkowo gwarantuje pasażerom nowy poziom funkcjonalności. Odkrywaj świat z poczuciem większego bezpieczeństwa, dzięki nowym funkcjom Uconnect Services. Za pomocą innowacyjnego Uconnect Box uzyskasz
dostęp do swojego pojazdu korzystając z aplikacji
My Uconnect na swoim telefonie lub smartwatchu, w dowolnym momencie otrzymasz cenne dane i skorzystasz z oferowanych przez aplikację system pomocy. Nowe usługi poszerzają zestaw funkcji systemu multimedialnego, jak np. Apple Carplay i Android Auto, dzięki którym jesteś w stałym kontakcie ze znajomymi, rodziną, masz dostęp do ulubionej muzyki, wiadomości i map Jeep® Renegade oferuje całkowicie nową gamę jednostek napędowych.

W ofercie znalazły się nowe silniki benzynowe oraz nowo zaprojektowane silniki diesla charakteryzujące się zmniejszoną emisją CO2, lepszymi osiągami, mniejszym poziomem zużycia paliwa i hałasu.

 • 1.0 GSE TURBO T3 120 KM
  3-cylindrowy silnik o pojemności jednego litra współpracujący z 6-stopniową przekładnią manualną zapewnia prędkość maksymalną 185 km/h i przyspieszenie do 100 km/h w czasie 11,2 sekundy oraz maksymalny moment obrotowy 190 Nm przy 1750 obrotach/ min. 
 • 1.5 GSE TURBO T4 130 KM  +  SILNIK ELEKTRYCZNY 20KM
  Technologia Jeep® e-Hybrid jest oparta na nowym silniku benzynowym 1,5 Turbo osiągającym moc 130 KM poprzez napęd na przednie koła, wspieranym przez silnik elektryczny P2 48 V zapewniający zwiększenie mocy o 15 kW (20 KM)* w różnych fazach jazdy. W przeciwieństwie do innych samochodów z technologią Mild Hybrid, system e-Hybrid Jeepa® pozwala na całkowicie elektryczną jazdę, gdyż manewrowaniem przy niskich prędkościach zajmuje się silnik elektryczny.
   
 • NOWA  7 BEGOWA AUTOMATYCZNA SKRZYNIA  DDCT
  jednostka napędowa e-Hybrid płynnie współpracuje z dwusprzęgłową 7-biegową skrzynią biegów zintegrowaną z silnikiem elektrycznym P2. Jej znakiem rozpoznawczym są krótsze czasy przełożenia i komfortowa jazda, także dzięki 7 biegowi, który gwarantuje maksymalną wydajność na autostradzie..
   
 • 1.6 MultiJet 130 KM

Aby móc w pełni doświadczać niepowtarzalnej przyjemności z jazdy, ważna jest kwestia bezpieczeństwa za kierownicą. Nowy Jeep® Renegade oferuje ponad 60 funkcji zapewniających bezpieczeństwo, w tym Forward Collision Warning-Plus (system ostrzegania przed kolizją) i LaneSense® Departure Warning-Plus (system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu). Ta najnowocześniejsza technologia (znana jako zaawansowany system wspomagający kierowcę) jest niezawodna dla każdego stylu jazdy i oferuje 2 całkowicie nowe systemy: system rozpoznawania znaków drogowych i inteligentnego asystenta prędkości. Obydwa systemy są dostępne jako standard w całej gamie. Nowy Jeep® Renegade otrzymał prestiżową ocenę 5 gwiazdek Euro NCAP (po podwyższeniu progów wymaganych do uzyskania upragnionych 5 gwiazdek w zakresie ochrony dorosłych, dzieci i pieszych). Do zdobycia tej oceny przyczyniły się także liczne, ulepszone systemy bezpieczeństwa oferowane w standardzie lub na zamówienie.

Renegade to prawdziwy Jeep z charakterem, modny, wszechstronny i nowoczesny  w każdym calu.

Zarezerwuj wizytę -Nowy Jeep RENEGADE e-Hybrid

Zarezerwuj wizytę

Umów się na jazdę testową -Nowy Jeep RENEGADE e-Hybrid

Umów się na jazdę testową

Zapytaj o ofertę -Nowy Jeep RENEGADE e-Hybrid

Zapytaj o ofertę

Pozostałe pytania -Nowy Jeep RENEGADE e-Hybrid

Pozostałe pytania

Zapraszamy do kontaktu Nasi pracownicy szczegółowo odpowiedzą na każde państwa pytanie

18 443-23-66
biuro@motosowa.pl
Wielopole 140, 33-311 Wielogłowy

Pomoc drogowa: 24 godziny na dobę, każdego dnia tygodnia
Diagnostyka: Pn - Pt 7:00 - 18:00, Sob. 7:00-14:00
Sklep: Pn - Pt 6:30 - 17:00, Sob. 6:30 - 13:00

Serwis: Pn - Pt 7:30 - 17:00, Sob. 7:30 - 13:00
Salon: Pn - Pt 8:00 - 17:00, Sob. 8:00 - 14:00

do_gory