wczytywanie

 • Autoryzowany dealer
 • Autoryzowany dealer FIAT
 • Autoryzowany dealer Fiat Professional.png
 • Autoryzowany dealer JEPP

Nowy Jeep WRANGLER Unlimited 4xe Plug-In Hybrid

Nowy Jeep® Wrangler Unlimited 4xe Plug-In Hybrid

Nowy Jeep® Wrangler Unlimited 4xe Plug-In Hybrid odpowiada na nowe wyzwania związane z mobilnością, zachowując kluczowe elementy, dzięki którym przeszedł do historii. Połączenie silnika elektrycznego z turbodoładowanym  silnikiem benzynowym dostarcza mocy do 380 KM oraz 637 Nm momentu obrotowego, nawet przy niskich obrotach silnika. Wrangler Unlimited 4xe Plug-in Hybrid odpowiada na codzienne wyzwania dzięki nowemu hybrydowemu napędowi na cztery koła 4xe, dostarczając do 380 KM mocy i osiągając przyspieszenie 0-100 km/godz. w 6,4 sekundy.

Nowy Wrangler Unlimited 4xe Plug-in Hybrid szanuje dziedzictwo SUVów poprzez wyjątkowe osiągi i legendarną wytrzymałość marki Jeep®. Logo Trail Rated® to jedyny emblemat Jeep® który świadczy o tym, że zaliczył on szereg testów na drogach gruntowych oraz nawierzchniach pokrytych wodą, błotem i śniegiem, a także na stromych podjazdach.

Nowy Jeep® Wrangler Unlimited 4xe Plug-In Hybrid jest jeszcze lepiej przystosowany do pokonywania brodów. Dzięki szczelnie chronionej baterii możesz liczyć na głębokość brodzenia do 760 mm przy 8 km/h.

Silnik nowego Jeepa® Wranglera Unlimited 4xe Plug-in Hybrid o łącznej mocy 380KM wyróżnia się wszechstronnością

 • SILNIK BENZYNOWY 2.0 272KM AT8
  Silnik benzynowy 2.0 Turbo montowany z przodu dostarcza samodzielnie do 272 KM (200 kW) mocy. Jego maksymalny moment obrotowy wynosi 400 Nm.

 • SILNIK ELEKTRYCZNY 145 KM
  Nowy Jeep® Wrangler Unlimited 4xe Plug-In Hybrid posiada potężny silnik elektryczny. Ten silnik, umieszczony przed skrzynią biegów, jest w stanie dostarczyć do 107 kW (145 KM) mocy i maksymalny moment obrotowy 245 Nm, nawet przy niskich obrotach silnika.
 • 8 BIEGOWA AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW
  Silniki Jeepa® Wranglera Unlimited 4xe Plug-in Hybrid są połączone z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów TorqueFlite, która pomaga zoptymalizować osiągi podczas jazdy. Jej łatwość obsługi, duża responsywność i płynna praca sprawiają, że jest idealna na każdy rodzaj terenu.

Aktywne systemy bezpieczeństwa

Nowy Jeep® Wrangler Unlimited 4xe Plug-in Hybrid posiada ponad 65 aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa, które dają poczucie pewności na ulicy i w terenie.

Jeep® Wrangler Unlimited 4xe Plug-in Hybrid może niezależnie monitorować prędkość lub dystans od pozostałych pojazdów, nawet w ciężkich warunkach, dzięki wielu czujnikom i systemom bezpieczeństwa.

Technologie 4xe w zasięgu Twoich rąk

Nowa technologia w nowym Wranglerze Unlimited 4xe Plug-in Hybrid wprowadza nowe funkcje 4xe, takie jak Uconnect™ Infotainment Hybrid Pages, nowe parametry jazdy na wyświetlaczu zegarów oraz dedykowane usługi Uconnect

Unikalny system E-Coasting umożliwia nowemu Wranglerowi Unlimited 4xe Plug-In Hybrid ładowanie się podczas jazdy. Po jego uruchomieniu, system ten odzyskuje energię wyprodukowaną podczas hamowania, zwalniania i toczenia się, a następnie używa jej do naładowania baterii

Jeep® Wrangler Unlimited 4xe Plug-In Hybrid posiada nowy 7-calowy wyświetlacz zegarów, który można konfigurować na ponad 100 różnych sposobów, aby szybko i intuicyjnie odnajdywać dane dotyczące prędkości, pozostałego zasięgu, ciśnienia w oponach i wiele innych.

System multimedialny został opracowany, aby bezproblemowo współpracował z Usługami Uconnect™, które umożliwiają zdalne porozumiewanie się z pojazdem za pomocą smartfona lub smartwatcha przez aplikację My Uconnect™

Manewrowanie jest teraz jeszcze prostsze dzięki kamerom z przodu i z tyłu nowego Jeep® Wrangler Unlimited 4xe Plug-In Hybrid. Ta technologia sprawia, że prowadzenie jest bardziej komfortowe, mimo martwych stref i przeszkód, a manewrowanie jest szybkie i łatwe.

Nowy Jeep® Wrangler Unlimited 4xe Plug-in Hybrid zapewnia wysoką jakość dźwięku dzięki systemowi nagłośnienia Alpine® Premium. System składa się z 12-kanałowego wzmacniacza o mocy 552 W oraz 9 głośników włącznie z subwooferem.

Ekskluzywne emblematy 4xe, błękitne naklejki profilowe, nowe wzory felg i bogate wykończenie jeszcze bardziej podkreślają charakter i osobowość nowego Wranglera Unlimited 4xe Plug-in Hybrid

Sztywny dach, miękki dach, bez dachu lub dach otwierany elektrycznie. Z wszystkimi drzwiami lub bez drzwi. Na pokładzie Wranglera Unlimited 4xe możesz cieszyć się prawdziwym uczuciem otwartej przestrzeni dzięki różnym dostępnym konfiguracjom. Unikalny system drążków różnych długości do demontażu sprawia, że zdejmowanie każdego elementu jest łatwe.

Wszechstronność, przestrzeń i komfort, nie zapominając o stylu i osobowości. Nowy Jeep® Wrangler Unlimited 4xe Plug-In Hybrid posiada podgrzewane skórzane fotele, dużo przestrzeni dla każdego pasażera oraz wiele zamykanych na zamek i wodoodpornych schowków jakże przydatnych na wyprawach terenowych.

Nowy Jeep® Wrangler PHEV to pojazd ikona, idący z duchem czasu, a jednocześnie pozostający wierny swoim korzeniom. Współcześnie ten niepohamowany pęd do przygody nadal każe mu przecierać coraz to nowe szlaki, zarówno na drodze, jak i w terenie.

Zarezerwuj wizytę -Nowy Jeep WRANGLER Unlimited 4xe Plug-In Hybrid

Zarezerwuj wizytę

Umów się na jazdę testową -Nowy Jeep WRANGLER Unlimited 4xe Plug-In Hybrid

Umów się na jazdę testową

Zapytaj o ofertę -Nowy Jeep WRANGLER Unlimited 4xe Plug-In Hybrid

Zapytaj o ofertę

Pozostałe pytania -Nowy Jeep WRANGLER Unlimited 4xe Plug-In Hybrid

Pozostałe pytania

Zapraszamy do kontaktu Nasi pracownicy szczegółowo odpowiedzą na każde państwa pytanie

18 443-23-66
biuro@motosowa.pl
Wielopole 140, 33-311 Wielogłowy

Pomoc drogowa: 24 godziny na dobę, każdego dnia tygodnia
Diagnostyka: Pn - Pt 7:00 - 18:00, Sob. 7:00-14:00
Sklep: Pn - Pt 6:30 - 17:00, Sob. 6:30 - 13:00

Serwis: Pn - Pt 7:30 - 17:00, Sob. 7:30 - 13:00
Salon: Pn - Pt 8:00 - 17:00, Sob. 8:00 - 14:00

do_gory