wczytywanie

  • Autoryzowany dealer
  • Autoryzowany dealer FIAT
  • Autoryzowany dealer Fiat Professional.png
  • Autoryzowany dealer JEPP

Nowe Scudo

Dobrze znany wszechstronny Fiat Professional powraca

 

Osiągi

Silnik elektryczny dostępny w każdej wersji i długości daje Scudo nowy, bezkompromisowy poziom osiągów. Dodatkowo dostępne są dwie pojemności akumulatorów 50 lub 75 kWh. Scudo oferuje także najszerszą gamę silników Diesla. Do wyboru są cztery jednostki, a wersja 2-litrowa może współpracować z nową 8-biegową automatyczną skrzynią biegów.

Powierz swoją firmę bezkompromisowemu napędowi elektrycznemu.Nowe E-Scudo posiada najlepszą ofertę silników na rynku lekkich samochodów dostawczych: do 330 km* maksymalnego zasięgu, prędkość maksymalna 130 km/h, niskie czasy ładowania i zero emisji CO2. Daj się zaskoczyć bardziej płynnej i responsywnej jeździe, która umożliwia swobodne przemieszczanie się po zatłoczonych ulicach w centrum miasta. Wybierz akumulator, który pasuje do Twojej działalności i ciesz się szybkim ładowaniem: do 100 kW przy ładowaniu prądem stałym (DC). Wszystko to bez rezygnowania z pojemności. Nowe E-Scudo oferuje taką samą ładowność jak wersja spalinowa: do 1,2 tony.

*Akumulator 75 kWh w cyklu mieszanym WLTP

Bezpieczeństwo i wspomaganie jazdy:

14 aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa. Nowy Fiat Professional Scudo może liczyć na ekosystem technologii dbających o bezpieczeństwo kierowcy podczas każdej podróży, m.in:

Rozpoznawanie znaków drogowych

Ten system rozpoznaje znaki drogowe i wyświetla je na wyświetlaczu cyfrowego kokpitu, informując kierowcę o aktualnych ograniczeniach prędkości.

Asystent zmiany pasa ruchu

Nowe Scudo wykrywa krawędzie jezdni, nawet przy dużych prędkościach i ostrzega o nich kierowcę sygnałem dźwiękowym i wizualnym, gdy pojazd wyjeżdża poza swój pas ruchu.

Kontrola martwego pola

Ten system zostaje aktywowany podczas trudnych manewrów lub zbliżania się do przeszkód znajdujących się w martwym polu kierowcy. Gdy czujnik wykryje niebezpieczeństwo, na przykład wyprzedzający pojazd, system ostrzega kierowcą za pomocą lampki na bocznym lusterku.

System ostrzegania przed kolizją i automatyczne hamowanie awaryjne

Niezastąpiona pomoc dla kierowcy, która wykrywa pieszych i pojazdy na drodze. Dzięki przedniemu radarowi nowe Scudo rozpoznaje przeszkody na swojej drodze i ostrzega o nich kierowcę sygnałem dźwiękowym i wizualnym. Nowe Scudo automatycznie rozpoczyna hamowanie awaryjne dzięki systemowi Active Emergency Brake Control, pozwalając Ci uniknąć zderzeń.

Kamera cofania

Nowa kamera cofania oferuje lepszą rozdzielczość na 7-calowym ekranie radia, na którym wyświetla dynamiczną siatkę, która zmienia się wraz ze skrętem kierownicy, pomagając kierowcy w parkowaniu.

Kontrola przyczepności

Jedź gdziekolwiek zabierze Cię praca. Nowy Fiat Professional Scudo posiada system kontroli przyczepności, który wykorzystuje ESP i pozwala wybrać jeden z 5 trybów jazdy: Asfalt, Śnieg, Piasek, Błoto lub wyłączone ESP.

Komfort w czasie każdej podróży:

Wszechstronne, pojemne i zwrotne. Nowe Scudo to pojazd użytkowy, który oferuje wszystko, co potrzeba w każdej podróży służbowej. Różne konfiguracje siedzeń oraz kierownica i pozycja kierowcy jak w samochodzie osobowym zapewniają maksymalny komfort nawet na długich trasach.

 

 

Zarezerwuj wizytę -Nowe Scudo

Zarezerwuj wizytę

Umów się na jazdę testową -Nowe Scudo

Umów się na jazdę testową

Zapytaj o ofertę -Nowe Scudo

Zapytaj o ofertę

Pozostałe pytania -Nowe Scudo

Pozostałe pytania

Zapraszamy do kontaktu Nasi pracownicy szczegółowo odpowiedzą na każde państwa pytanie

18 443-23-66
biuro@motosowa.pl
Wielopole 140, 33-311 Wielogłowy

Pomoc drogowa: 24 godziny na dobę, każdego dnia tygodnia
Diagnostyka: Pn - Pt 7:00 - 18:00, Sob. 7:00-14:00
Sklep: Pn - Pt 6:30 - 17:00, Sob. 6:30 - 13:00

Serwis: Pn - Pt 7:30 - 17:00, Sob. 7:30 - 13:00
Salon: Pn - Pt 8:00 - 17:00, Sob. 8:00 - 14:00

do_gory