wczytywanie

  • Autoryzowany dealer
  • Autoryzowany dealer FIAT
  • Autoryzowany dealer Fiat Professional.png
  • Autoryzowany dealer JEPP

Jeep GLADIATOR

NOWY JEEP GLADIATOR

Legendarne możliwości offroadowe Jeepa zostały przekute w pickupa, który wystawia na pokaz swoje wyjątkowe cechy: możliwości, przestronność i siłę. Gladiator posiada unikalne cechy rodziny Wrangler, do których dołącza praktyczny design pickupa. Kultowa stylistyka jest natychmiast definiowana przez siedmioszczelinowy grill, okrągłe reflektory przednie i wystające nadkola. Nowy Jeep® Gladiator nie przejedzie niezauważony.

KOMFORT NA MAKSA.

Wnętrze Gladiatora zaprojektowano dla maksymalnego wykorzystania przestrzeni i zapewniania najwyższego komfortu i wygody. Wszystko w niepowtarzalnym stylu Jeepa. Korzystaj wnętrza w pełni przystosowanego do mycia bieżącą wodą, podgrzewanej kierownicy i foteli oraz dwóch dużych przestrzeni ładunkowych: jednej pod tylną kanapą i jednej za nią. Wnętrze Gladiatora jest odporne i dostosowane do mycia bieżącą wodą dzięki korkom spustowym w podłodze umożliwiającym jej odpływ.

MAKSYMALNA PERSONALIZACJA

Jeep Gladiator może dostarczyć wrażenia prawdziwej otwartej przestrzeni. Różne kombinacje przedniej szyby i dachu dają łącznie trzy różne konfiguracje do wyboru: sztywny 3-panelowy dach Hard Top, Składany miękki dach Soft Top lub całkowity demontaż dachu Ciesz się wolnością na każdej drodze i o każdej porze roku. Konfiguracja Gladiatora posiada podwójną kabinę i stalową skrzynię ładunkową o wymiarach 1531 mm x 1442 mm, z wodoodpornym gniazdkiem elektrycznym, oświetleniem LED i ochronną warstwą natryskową i ładownością do 750kg. Skrzynia ładunkowa jest pokryta wytrzymałą i odporną warstwą ochronną. Cokolwiek schowasz w jej wnętrzu, możesz to zabezpieczyć na jeden z trzech sposobów: zwijaną roletą a także miękką lub twardą pokrywą składającą się z trzech paneli. Dodatkowo jest wyposażona w wygodny system Trail Rail z łatwymi w obsłudze uchwytami mocującymi ładunek.

CZYSTA MOC 3.0 V6 Multijet 264 KM Euro 6d-Final

Gladiator łączy w sobie moc Jeepa z wszechstronnością pickupa. Silnik turbodiesela 3.0L V6 wytwarza moc 264 KM oraz moment obrotowy 600 Nm. Silnik spełnia normę Euro 6D-Final i gwarantuje osiągi, moc i elastyczność. Jest standardowo wyposażony w system Stop-Start oraz 8-biegową skrzynię automatyczną współpracującą z systemem napędu 4x4 Command-Trac.

Każdy Gladiator ma emblemat Trail Rated. By go uzyskać, każdy pojazd musi przejść serię testów w najcięższym terenie, demonstrując zdolności przetrwania najbardziej ekstremalnych warunków i oferując niezwykłe możliwości terenowe.

Gladiator wyróżnia się imponującą zdolnością holowania do 2722 kg.

AKTYWNE BEZPIECZEŃSTWO

Gladiator posiada ponad 65 aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa min. monitorowanie martwego pola, który informuje cię o innych pojazdach w martwym polu, adaptacyjny tempomat, który dostosowuje prędkość pojazdu do pojazdu przed Tobą, system ostrzegania o najeżdżaniu na poprzedzający pojazd, który informuje Cię gdy wykryje przeszkodę na Twojej drodze, oraz automatyczne światła drogowe, które dostosowują moc oświetlenia do otoczenia.

Zarezerwuj wizytę -Jeep  GLADIATOR

Zarezerwuj wizytę

Umów się na jazdę testową -Jeep  GLADIATOR

Umów się na jazdę testową

Zapytaj o ofertę -Jeep  GLADIATOR

Zapytaj o ofertę

Pozostałe pytania -Jeep  GLADIATOR

Pozostałe pytania

Zapraszamy do kontaktu Nasi pracownicy szczegółowo odpowiedzą na każde państwa pytanie

18 443-23-66
biuro@motosowa.pl
Wielopole 140, 33-311 Wielogłowy

Pomoc drogowa: 24 godziny na dobę, każdego dnia tygodnia
Diagnostyka: Pn - Pt 7:00 - 18:00, Sob. 7:00-14:00
Sklep: Pn - Pt 6:30 - 17:00, Sob. 6:30 - 13:00

Serwis: Pn - Pt 7:30 - 17:00, Sob. 7:30 - 13:00
Salon: Pn - Pt 8:00 - 17:00, Sob. 8:00 - 14:00

do_gory